top of page

Markalarımız

Sunduğumuz Hizmetler

be7-6.jpg
101-085-21-poster.jpg

Kaliteden ödün vermeden profesyonel ve alanında uzman ekibimiz ile yaşanacak alanlar üretmek için çalışmaktadır. İnşaat sektöründe hizmet vermenin başlıca gereksinimleri olan proje yönetimi, iş güvenliği, usta işçilik, kaliteli malzeme konularına büyük önem vermekteyiz.

Oska Çelik Ev sektörde öncü ve tanınan bir İnşaat Müteahhitlik Şirketi olarak  faaliyet göstermektedir. İşe başladığımızdan beri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geniş bir yelpazede hizmetler sunarak proje yönetimine kapsamlı bir yaklaşım
getirdik.

kule.jpg
a5.jpg

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin 330 oda ve 704 yatak sayısı ile en yüksek kapasiteli hoteli KULE HOTEL & SPA Ekim 2017'de kapılarını hizmete açmıştır. 4✫✫✫✫ (yıldızlı) olarak hizmet veren Kule Hotel & Spa'da yüksek kapasitesi ile her zaman uygun fiyat, yüksek standartlı hizmet politikası uygulanacaktır.

2005 yılından itibaren Oksa Aqua Park 3000 metrekarelik ve yüzme havuzlu yeni yerinde hizmetini sürdürmeye devam etmiştir. Ayrıca bu hizmet süresi içerisinde gerek bay gerekse bayan bölümlerimizde sürekli değişim ve yenilenme ana prensibimiz olmaya devam ederek hizmet etmeye devam ediyoruz.

Markalarımız: Hizmetler
bottom of page